Komplexní dodávky interiérů

   

Profil společnosti

Společnost byla založena v roce 1993. Firma začala svou podnikatelskou aktivitu budovat v areálu dřívějších komunálních služeb v Dolních Kralovicích. Objekty , ve kterých se firma rozhodla podnikat byly postupně přebudovány k potřebám výroby interiérových prvků ( výroba nábytku masivního,dýhovaného, z laminace, z korianu , dle výběru zákazníka ). V dnešní době firma zaměstnává okolo třiceti pěti zaměstnanců.

Firma INEX DK spol. s r.o. , sídlí v Dolních Kralovicích, vzdálených pět kilometrů od dálnice D1. Hlavním výrobním programem firmy je truhlářská a nábytkářská výroba, kterou doplňuje drobná kovovýroba. Od svého vzniku firma neustále investuje prostředky do komplexní přestavby stávajících objektů tak, aby vyhovovaly výrobnímu zaměření. S tím je neodmyslitelně spojena i plánovitá obměna a nákup nových strojních zařízení a technologií.

Firma se zaměřuje na výrobu a montáž atypických řemeslně náročných interiérů. Její výrobky jsou realizovány z materiálů a komponentů předních domácích a evropských dodavatelů . Pro realizaci kompletní dodávky není rovněž problémem zabezpečení subdodávek jiných řemeslných profesí. Firma rovněž zajišťuje výrobu stavebně truhlářských prvků, jako jsou okna a dveře.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávky interiérů do společenských a lůžkových částí hotelů a penziónů, lázeňských domů, restaurací, vináren, a také v neposlední řadě administrativních budov ( bank, městkých úřadů atd.) .Dále naše firma realizuje také zakázky výroby interiérů do vzdělávacích zařízení ( školy, mateřské školky, učebny). Zabýváme se také výrobou nábytkových prvků do rodinných domů, bytových domů, bytů ( kuchyňské linky, obývací stěny, skříňové sestavy, dveře atd.)

Ukázky naší činnosti máte možnost zhlédnout na stránce s referencemi.

Jsme přesvědčeni, že případná spolupráce s námi bude vést k Vaší plné spokojenosti.

Vedení společnosti
INEX DK, spol. s r.o.